sierpnia 25, 2013

Akcja: Strąki | Schwarzkopf, Schauma, Lekkość i Pielęgnacja, Spray Natychmiastowe OdżywienieSTATUS: Okropny.


Kilka słów od producenta:

Pielęgnacja bez obciążania do włosów delikatnych, suchych i matowych.

Skład:

 Cena:

ok. 10 zł/100 ml


Jak na trzynastkę przystało - produkt iście pechowy!
Kupiłam ten spray z myślą o czymś, co pomoże moim włosom przy rozczesywaniu i faktycznie tę funkcję spełnia. Wygładza włosy i trochę je nawilża. Tyle plusów - jak dla mnie za mało.
Pierwszy problem pojawia się przy używaniu - atomizer jest niezwykle felerny, nie rozpyla mgiełki, tylko po prostu leje strumieniem tego fatalnego produktu, przez co skutki są opłakane. Używam tej "odżywki" jedynie od połowy długości włosów (chociaż trudno tego użyć jakkolwiek). Muszę stwierdzić, że niestety zapewnienia o lekkości i pielęgnacji są zwykłą mrzonką. Produkt niesamowicie skleja i obciąża włosy, sprzyja strączkowaniu. Według mnie nawet osoby z wyjątkowo suchymi kosmykami nie będą z niego zadowolone. Niby ma w składzie keratynę i kolagen, ale i tak jestem na nie. Zapach sprayu też jest dziwny, wprawdzie nie śmierdzi, ale mi się nie podoba. Dobrze, że nie utrzymuje się na włosach. 
A do tego wszystkiego alkohol na drugim miejscu w składzie i wygórowana cena (chociaż dobrze, że nie ma go za wiele!). Tak więc sprayowi podziękujemy.

Ocena: 1,5/5


Czy kupiłabym ponownie? NA PEWNO NIE.


Używacie odżywek bez spłukiwania lub sprayów do włosów?

1 komentarz:

  1. To produkt zdecydowanie nie dla mnie. Szukam czegoś, co poskromi moje rozczapierzone kosmyki, aby tworzyły taflę. Nawilżenie też byłoby mile widziane;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)