sierpnia 09, 2013

Małe zakupy kosmetyczne

Moje wczorajsze nabytki, czyli mała, a nawet malutka aktualizacja kosmetyczki.


Olejek - Alterra, Massageöl Mandel & Papaya (Olejek do masażu, Migdały i Papaja)

W końcu postanowiłam kupić osławiony olejek z Alterry, który z hukiem wdarł się kilka miesięcy do blogosfery. Zobaczymy, co to za cudo!
Cena: 17,99 zł

Płyn do kąpieli - Luksja Creamy, Rose Petal & Milk Proteins

Niedawno pokazywałam Wam nowy płyn do kąpieli, ale ja lubię używać ich naprzemiennie, by nie przyzwyczajać się do zapachu.Ten płyn kupowałam już wielokrotnie. Plusem jest duża pojemność, często też można go znaleźć w promocji. Dodatkowo dostałam próbkę mleczka pod prysznic ze składnikami balsamu do ciała. Przyznam, że jestem ciekawa tego produktu.
Cena: 7,89 zł (promocja w Rossmannie)

Pilniczek do paznokci - For Your Beauty, Pilnik szklany

Ostatnio przypomniałam sobie, że kiedyś miałam taki pilniczek, ale nie pamiętam, co się z nim stało, dlatego postanowiłam sprawić sobie nowy. Takie szklane pilniki są świetne dla kruchych paznokci, ponieważ nie zadzierają ich. Poza tym mają długą żywotność - nie tak prosto je zedrzeć. Łatwo też zadbać o ich higienę - po prostu myjemy je wodą bez obawy, że coś się odklei. Trzeba jednak uważać, żeby nie upadł, bo niestety stłucze się.
Cena: 12,99 zł

A jak Wasze wakacyjne zakupy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)