sierpnia 12, 2013

Cerko, Cerkoderm 15

Dzisiaj w aptece kupiłam Cerkoderm 15 (15% krem mocznikowy AHA). Jest jeszcze wersja z 30% kremu mocznikowego, ja zdecydowałam się na wersję łagodniejszą. Zakupiłam go z myślą o moich stopach, skóra jest przesuszona zwłaszcza w okolicach kostki, co jest dość nieprzyjemne; a także w celu zapobieżenia odciskom, ponieważ niedługo czeka mnie daleka, piesza wyprawa. Będę go jednak używać też na kolana i łokcie.


Kilka słów od producenta:

Krem zawiera unikalne połączenie 15% mocznika z kwasem mlekowym. Posiada wyjątkowe właściwości intensywnego nawilżania i zmiękczania. Zalecany do pielęgnacji suchej skóry z tendencją do rogowacenia oraz złuszczania, zwłaszcza suchej skóry stóp i łokci.

Skład:

Cena:

ok. 20 zł/ 75 ml (Nie wzięłam paragonu z apteki. Gapa!)

Oczywiście nie wytrzymałam i zaraz po przyjściu z zakupów użyłam kremu i powiem Wam, że zapowiada się nieźle.
Niestety nieprzyjemnie pachnie (czego się spodziewać po moczniku!), ale całe szczęście zapach nie jest nachalny i intensywny, czuć go jedynie podczas aplikacji.

A Wy używacie Cerkodermu? A jeśli tak, to na jakie dolegliwości i na jakie partie ciała?

PS. Widzę, że chętnie czytacie o Projekcie Denko! Bardzo mnie to cieszy. Druga część jest w przygotowaniu. Pojawi się w najbliższym czasie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)