maja 15, 2016

Gadżety Kobiety: For Your Beauty, Przyrząd do czyszczenia szczotek | MUSISZ to mieć!

przyrząd do czyszczenia szczotek jak wyczyścić szczotkę do włosów

Muszę Wam się przyznać, że przez wiele lat nie dbałam o swoje szczotki do włosów należycie. Czyszczenie ich to obowiązek, który niestety zaliczałam do bardzo nielubianych i starałam się zawsze go odkładać.

Wszystko zmieniło się jednak po tym, kiedy w Rossmannie trafiłam na przyrząd do czyszczenia szczotek. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że jest to gadżet, który TRZEBA MIEĆ!

jak czyścić szczotki jak wyczyścić szczotkę do włosów

Przyrząd ma kształt malutkich grabi z gęsto ułożonymi, metalowymi "ząbkami". Testowałam przyrząd zarówno z Tangle Tezerem, jak i szczotką z naturalnego włosia. 

Najpierw wyjmuję ręcznie włosy, które osadziły się w szczotce, a dopiero później używam przyrządu, żeby usunąć resztę. Na koniec myję szczotkę szamponem, żeby pozbyć się pozostałości sebum, kurzu czy suchego szamponu.

W przypadku TT wystarczy dosłownie kilka ruchów, by usunąć wszystkie włosy! Troszkę bardziej trzeba się napracować przy szczotkach z gęstym włosiem, jednak dzięki urządzeniu oczyszczanie jest naprawdę sprawne i zajmuje zdecydowanie mniej czasu.

To gadżet, który powinna posiadać absolutnie każda kobieta! Jeśli jeszcze się wahacie, to nie ma się nad czym zastanawiać. Przyrząd do czyszczenia szczotek znajdziecie w Rossmannie za 7,99 zł.

Czy już macie ten gadżet? Jak się u Was spisuje?

15 komentarzy:

 1. Ooo, do mojego TT byłoby idealne!

  OdpowiedzUsuń
 2. coś dla mnie :D aż chyba polecę do Rossmanna jutro!

  OdpowiedzUsuń
 3. O ile często grymaszę nad wieloma gadżetami, tak ten mnie urzekł :))
  Może wreszcie pozbędę się włosów w 100% z mojej nie TT-szczotki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szukałam go w Rossmannie, bo czyszczenie moich TT doprowadza mnie czasem do szału, ale jeszcze nie udało mi się go dostać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest w tej szafie ze szczotkami. Trzeba poszukać, ja kilka minut spędziłam przy półce, zanim go zauważyłam ;)

   Usuń
 5. Ja zazwyczaj robiłam to zwykłym grzebieniem i z TT daje sobie radę świetnie, ale niestety z Tangle Angel jest już gorzej, bo nie ma równej powierzchni.. chyba będę musiała się więc zaopatrzyć w ten gadżet, oby dał radę ; )

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam straszny problem z utrzymaniem swojego TT w czystości, zwłaszcza, że z powodów zdrowotnych wypadaj mi sporo włosów.. są długie, ale ciężko jest się ich całkowicie pozbyć.
  Ciekawe narzędzie, nigdy o nim nie słyszałam, ale zaciekawiło mnie, może zakupię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O, nie wiedziałam że coś takiego istnieje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam go i chyba się w niego zaopatrzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę o zakupie tego gadżetu odkąd tylko się pojawił w Rossmannie :) Na pewno ułatwiłby mi czyszczenie szczotek. Muszę go wreszcie kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie widziałam go w Rossmannie. Muszę się za nim rozejrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)