marca 05, 2017

Manicure japoński w salonie - efekty zabiegu + sposób na zarezerwowanie wizyty o każdej porze dnia i nocy!

manicure_japoński_efekty_rezerwacja_moment.pl

Już za kilka dni wyjątkowy dzień dla wszystkich pań - Dzień Kobiet! Ja postanowiłam zacząć świętować już w weekend i dlatego wybrałam się do salonu kosmetycznego, aby się zrelaksować i o siebie zadbać.  Zdecydowałam się na manicure japoński - byłam bardzo ciekawa efektów i tego, czy faktycznie działa tak genialnie, jak piszą w Internecie.

manicure_japoński_efekty_rezerwacja_moment.pl

Rezerwacja wizyty w salonie przez całą dobę dzięki moment.pl


Swoją wizytę tym razem zarezerwowałam online przez portal moment.pl. Ile razy przypomniało Wam się późnym wieczorem, że miałyście zadzwonić do fryzjera lub kosmetyczki? Dzięki moment.pl ten problem nie istnieje - wizytę możemy zarezerwować przez całą dobę! Jednak to nie koniec korzyści.

Portal ma intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki czemu możemy go przeszukiwać, wybierając dogodną dla nas lokalizację i typ zabiegu, co umożliwia szybsze odnalezienie tego, co nas interesuje. Po wejściu na profil salonu otrzymujemy wszystkie niezbędne informacje - adres wraz z mapą, ofertę salonu wraz z cenami i długością trwania zabiegu, oraz to, co najcenniejsze - opinie klientów. Oceny są wystawiane dopiero po wizycie w odpowiednim salonie, dlatego możemy je uznać za godne zaufania.

Rezerwacja przez portal jest banalnie prosta - po kliknięciu w zabieg mamy możliwość wybrania konkretnego pracownika, który go wykona, a także daty i godziny. Możemy również zarządzać swoją rezerwacją - zmienić datę lub całkowicie z niej zrezygnować. Na pewno też nie zapomnimy o wizycie, bo dzień wcześniej otrzymujemy e-mail lub SMS (w zależności od wybranego salonu) z przypomnieniem.

wrocław_easy_waxing_manicure_japoński_blog_efekty

Najwyższa jakość usług


Moment.pl dba o to, aby w bazie znalazły się salony fryzjerskie i kosmetyczne z najwyższą jakością usług. Miałam okazję się o tym przekonać przy okazji odwiedzenia wrocławskiego salonu Easy Waxing - wybrałam go ze względu na położenie blisko Rynku oraz wysoką średnią ocen. I się nie zawiodłam!

wrocław_easy_waxing_manicure_japoński_blog_efekty

W recepcji powitała mnie przesympatyczna pani, a oczekując na zabieg, delektowałam się pyszną kawą oraz błogim spokojem. Jak się okazało, salonowi zaufały gwiazdy - kiedy siedziałam w poczekalni, właśnie do wyjścia zbierała się Kinga Preis, która nie ukrywała zadowolenia. W tym momencie byłam już spokojna, że trafiłam w dobre ręce!

wrocław_easy_waxing_manicure_japoński_blog_efekty

Salon otrzymuje ode mnie piątkę za higienę - przed przyjściem klientki blat jest dezynfekowany, podkładka pod dłonie przykryta jest jednorazowym ręcznikiem, pracownice wykonują zabiegi w rękawiczkach, a używane przyrządy, jak np. cążki, były przy mnie wyjmowane z opakowania. 

Pani Marta, która wykonywała mój manicure, okazała się profesjonalistką - była skupiona i precyzyjna, odpowiadała na wszystkie moje pytania dotyczące usługi, ale zarazem nie starała się mnie na siłę zagadywać, dając mi czas na relaks. Na koniec skórki zostały wypielęgnowane oliwką, a dłonie kremem - piękny zapach czułam jeszcze przez kilka godzin po zabiegu.

Na czym polega manicure japoński?  


To zabieg na paznokcie, który składa się z dwóch prostych etapów. W płytkę paznokcia wcierana jest pasta, a następnie proszek - wszystko za pomocą specjalnych polerek. Produkty stosowane podczas manicure japońskiego zawierają w sobie minerały i witaminy, których zadaniem jest odżywienie paznokcia.

manicure_japoński_blog_efekty

Jakie są efekty i jak długo trzeba na nie czekać? 


Na zabieg zdecydowałam się dlatego, że po długotrwałym noszeniu hybryd moje paznokcie były cienkie, łamliwe i rozwarstwione. Dzięki manicure japońskiemu swojego problemu pozbyłam się w... godzinę! Tyle trwa zabieg wraz z podstawowym przygotowaniem paznokci, jak dezynfekcja, nadanie kształtu czy wycięcie skórek, co pani Marta zrobiła perfekcyjnie. Efektem jestem zachwycona - paznokcie pięknie błyszczą jakby były pomalowane bezbarwnym lakierem, płytka jest zaróżowiona, a wolny brzeg biały. Paznokcie są idealnie gładkie, zniknęły wszelkie bruzdy oraz rozdwojenia. Nie ma mowy o łamliwości czy zadzieraniu się. Tak naprawdę dzięki manicure japońskiemu w kilkadziesiąt minut zyskujemy efekt jak po kilkutygodniowej kuracji odżywką. Moje dłonie wyglądają na zadbane i wypielęgnowane. Już wiem, że nie będzie to mój ostatni zabieg tego typu!

Wykonywałyście już manicure japoński lub macie ochotę na taki zabieg? Sprawdźcie najlepsze salony w swojej okolicy z moment.pl!


* wpis powstał w ramach współpracy z portalem moment.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)