maja 18, 2017

Evree, Tonizujący płyn micelarny

evree_tonizujący_płyn_micelarny_demakijaż_opinia_recenzja_blog

Pisałam już niejednokrotnie, że naprawdę lubię markę Evree, a w szczególności ich olejki - zarówno do ciała, jak i twarzy. Staram się też testować inne produkty - to moja druga przygoda z produktem do demakijażu tej firmy i niestety ponownie jest nieudana. Ostatnim razem bardzo zawiódł mnie olejek do demakijażu oczu, a tym razem tonizujący płyn micelarny.  

Producent przypisał produktowi aż dwie role- płynu micelarnego oraz toniku. Kosmetyk ma być więc wielofunkcyjny i może być stosowany zarówno rano, jak i wieczorem. Szczerze mówiąc, ja nigdy nie łączę produktu do oczyszczania z produktem do tonizowania - dla mnie to dwie różne funkcje, więc mam do tego osobne kosmetyki.

evree_tonizujący_płyn_micelarny_demakijaż_opinia_recenzja_blog

Butelka ma 300 ml i sam płyn jest nawet całkiem wydajny, a dozowanie bardzo wygodne. Możemy wyczuć delikatny zapach z kwiatową, ale nieprzesłodzoną nutą. Jeśli chodzi o skuteczność w zmywaniu makijażu twarzy, to tutaj jest dobrze i nawet jestem zadowolona - skóra nie jest ściągnięta, lecz czysta, miękka i zmatowiona. Produkt nie wpływa jednak na normalizację wydzielania sebum, o czym wspomina producent na opakowaniu.

Płyn micelarny wyłożył się natomiast kompletnie na demakijażu oczu. Niestety odczuwałam szczypanie i zamglenie, a większość aplikacji kończyła się po prostu płaczem i podrażnieniem. Kiedy już wydawało mi się, że cały make-up został usunięty, okazywało się, że rano budziłam się z rozmazanym tuszem i efektem pandy pod okiem. 

Przetestowałam już tak dużo płynów micelarnych, że mam co do nich naprawdę duże wymagania, a kilka produktów wysoko podniosło poprzeczkę. Dlatego też niestety płyn micelarny Evree nie znajdzie już miejsca na mojej półce.

Używaliście tego płynu micelarnego? Jakie są Wasze ulubione micele?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)