czerwca 17, 2017

NaiLove: Semilac, 000 Lazure Dream | Paznokcie w kolorze bezchmurnego nieba

semilac_semilike_000_lazure_dream_blog

Zdałam sobie sprawę, że dawno nie pokazywałam Wam żadnego lakieru! Dlatego też czas to nadrobić! Dzisiaj na moich paznokciach gości intrygujący lakier, czyli SemiLike Lazure Dream od Semilac. Dlaczego ten lakier jest tak wyjątkowy? Ponieważ nie jest dostępny w regularnej sprzedaży. Można go dostać jako prezent na pokazach marki Semilac lub podczas specjalnych promocji.

semilac_semilike_000_lazure_dream_blog

Kiedy widziałam swatche SemiLike w Internecie moja reakcja nie była zbyt entuzjastyczna - ot, zwykły lakier, ale wszystko zmieniło się, kiedy w końcu sama pomalowałam nim paznokcie. Nie pomyślałam, że aż tak świetnie będę się czuć w niebieskościach!

Lazure Dream to kolor niezapominajek albo bezchmurnego nieba... Wywołuje same pozytywne i trochę beztroskie skojarzenia. Niebieski należy do palety kolorów zimnych i jakoś wolę go zdecydowanie nakładać, kiedy dłonie są blade. W związku z tym dla mnie jest idealny na wiosnę i początek lata. Kolor trudno nazwać klasycznym, ale z drugiej strony kojarzy mi się piękną, niebieską koszulą biurową. Nie jest neonowy, lecz delikatny, więc myślę, że sprawdzi się na wiele okazji.

Lakier kryje przy dwóch warstwach, ale może robić delikatne prześwity, bo jest dosyć wodnisty jak na lakier hybrydowy. Trzeba się dlatego przyłożyć bardziej przy skórkach, żeby ich nie zalać. Wykończenie jest całkowicie kremowe, czyli takie, jakie lubię najbardziej :)

semilac_semilike_000_lazure_dream_blog

Jak Wam się podoba taki błękit na paznokciach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)