lipca 25, 2017

Skin79, Rice Bubble Cleansing Mask | 3w1: relaks, pielęgnacja, oczyszczanie

skin79_rice_bubble_cleansing_mask_ryżowa_maska_w_płacie_opinia_recenzja_blog

Jak zapewne zauważyliście, na blogu przez ostatnich kilka dni nic publikowałam, ale nie martwcie się - już powracam do kosmetycznego i blogowego świata :) Przerwa była spowodowana krótkim wyjazdem do Gdyni i konferencją See Bloggers. Stwierdziłam, że odpuszczę sobie na te kilka dni, zrobię sobie w końcu trochę wolnego, a potem wrócę z nową energią i pomysłami.

Powracam do Was z kolejnym testem maski azjatyckiej, którą zaaplikowałam sobie przed moim wyjazdem w ramach dobrego rozpoczęcia tygodnia. Tym razem wybrałam bąbelkową wersję ryżową od Skin79, która podobnie jak wersja czarna (tutaj recenzja) daje wrażenie masażu w postaci przyjemnego łaskotania przez uwalniające się z maski bąbelki.

skin79_rice_bubble_cleansing_mask_ryżowa_maska_w_płacie_opinia_recenzja_blog

Po nałożeniu maski poczułam bardzo miły zapach, taki z serii "czystych", mających mydlane nuty. Pianka, która powstała po kilku minutach, była bardzo kremowa, aż miało się ochotę ją trochę podotykać! W pierwszych minutach maska dawała mi wrażenie, jakbym na twarz nałożyła krem, ale po 10 minutach zaczęłam odczuwać delikatne ściągnięcie na policzkach.

skin79_rice_bubble_cleansing_mask_ryżowa_maska_w_płacie_opinia_recenzja_blog

Po zdjęciu płatu na twarzy pozostało jeszcze sporo piany, więc koniecznie było jej zmycie. Skóra była zaróżowiona, pory lekko oczyszczone i zwężone, w szczególności na policzkach. Miałam jednak wrażenie, że niedoskonałości stały się bardziej wypukłe - być może maska "wypchnęła" je trochę na zewnątrz. Na opakowaniu producent wspomina o właściwościach rozjaśniających maski - wyrównanie kolorytu cery zauważyłam dopiero następnego dnia. Wtedy też cera wyglądała zdecydowanie lepiej, była gładsza, a niedoskonałości zagojone.

Podsumowując, to kolejna niezła maska w płacie marki Skin79. Mam wrażenie, że może fajnie sprawdzić się przy cerach mieszanych, ale takich, które nie są bardzo mocno zanieczyszczone. Funkcja relaksująca jest jednak nie do pobicia! Bąbelkujące maski niesamowicie rozluźniają i poprawiają nastrój :) Maska wprawdzie nie zadziałała spektakularnie, ale kondycja skóry następnego dnia była zdecydowanie lepsza. Minusy? Standardowo cena - regularnie za maskę zapłacimy 20 zł, ale obecnie możemy ją kupić np. w zestawie, gdzie za 4 sztuki zapłacimy 50 zł.

Używaliście bąbelkujących masek od Skin79? Wolicie wersję czarną czy ryżową? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)