stycznia 18, 2018

It's Skin, Kolagenowe płatki pod oczy

it's_skin_collagen_eye_mask_sheet_kolagenowe_płatki_pod_oczy_recenzja_opinia_działanie_blog

Jak szybko poprawić wygląd skóry pod oczami i ukryć oznaki zmęczenia? Moim sposobem są płatki pod oczy. Nie mogłam oczywiście powstrzymać się od przetestowania koreańskiej propozycji - tym razem była to marka It's Skin.

it's_skin_collagen_eye_mask_sheet_kolagenowe_płatki_pod_oczy_recenzja_opinia_działanie_blog

Zadaniem płatków jest odżywienie, rozjaśnienie i wygładzenie skóry pod oczami. W składzie znajdziemy ekstrakt z grejpfruta, kolagen czy wodę morską, ale ogólnie - życzyłabym sobie, żeby te składniki były jednak wyżej na liście. 

Płatki są bardzo fajnie zabezpieczone - pokryte folią ochronną, zamknięte w plastikowym pudełeczku i jeszcze dodatkowo umieszczone w srebrnym, nieprzezroczystym opakowaniu. Po nałożeniu stwierdziłam, że testowałam już zdecydowanie lepiej nasączone płatki. Przyjemny efekt chłodzenia utrzymał się jedynie przez chwilę, a płynna substancja dość szybko wsiąkła w skórę, co trochę mnie rozczarowało.

it's_skin_collagen_eye_mask_sheet_kolagenowe_płatki_pod_oczy_recenzja_opinia_działanie_blog

Efekty nie były powalające, a nawet nazwałabym je ledwie dostrzegalnymi - skóra była trochę lepiej napięta, cienie trochę mniejsze, ale brakowało mi nawilżenia. Ogólnie, musiałam się mocno przyjrzeć, żeby w ogóle zauważyć jakiekolwiek działanie. Produkt "coś" zadziałał, ale to "coś" było zdecydowanie za mało. Nie wydałam jednak ostatecznej opinii od razu i postanowiłam dać im szansę wykazać się jeszcze rano, ale oprócz delikatnego napięcia niczego innego nie dostrzegłam. 12 zł jak na jednorazowy zabieg o tak niewielkim rezultacie to niestety całkiem sporo, biorąc pod uwagę produkty z tej kategorii.

Na rynku, nawet w popularnych drogeriach, znajdziemy o wiele ciekawsze propozycje masek pod oczy. Płatków od It's Skin niestety nie mogę polecić z pełnym przekonaniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)