marca 10, 2018

Balea, Żel z perełkami oleju o zapachu brzoskwini

żel_pod_prysznic_z_olejkiem_brzoskwinia_blog

Jedne z najlepszych produktów pod prysznic? Balea! Jeśli chcę podczas wieczornego relaksu pod prysznicem przenieść się do owocowego sadu, to te kosmetyki są na to idealnym sposobem. 

Bohaterem tego wpisu jest żel o zapachu świeżo wyciśniętego soku z brzoskwini. Uwierzcie, to naprawdę tak pachnie! W żelu dodatkowo zatopione są perełki wypełnione olejem, co ma zapewnić skórze nawilżenie. 

żel_pod_prysznic_z_olejkiem_brzoskwinia_blog

Ta poręczna buteleczka świetnie sprawdza się pod prysznicem, kiedy wszystko jest mokre i śliskie. Ma kształt, który doskonale leży w dłoni. 

Jeśli chodzi o działanie, to nie jestem zaskoczona, bo po tej marce i produktach kąpielowych zawsze spodziewam się czegoś dobrego :) Żel odpowiednio się pieni, nie wysusza skóry, a nawet lekko ją nawilża. Co ciekawe, wydaje się ona napięta, gładka i miękka w dotyku. Zapach niestety zupełnie się nie utrzymuje, produkt wydaje mi się też niezbyt wydajny. Oczywiście po kąpiel balsam jest zawsze mile widziany, ale dzięki żelowi Balea skóra nie ucierpi na jego braku.

Cena produktu jak zwykle jest bardzo przystępna, a jedynym problemem jest tak naprawdę dostępność.  


Czy Wy też tak lubicie żele pod prysznic Balea?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)