kwietnia 07, 2018

Evree, Magic Rose, Upiększający krem pod oczy | Krem z efektem rozświetlenia

evree_magic_rose_krem_pod_oczy_rozświetlający_pod_makijaż_na_dzień)blog

Macie problemy z cieniami pod oczami i szukacie rozświetlającego kremu? Propozycja od Evree z pewnością nie jest ideałem, ale może stanowić fajny produkt na dzień, pod makijaż. Dlaczego?

evree_magic_rose_krem_pod_oczy_rozświetlający_pod_makijaż_na_dzień)blog

Krem ma konsystencję, która jednocześnie nie jest zbyt tłusta, ale nie jest też zbyt lekka. Na noc wolę bogatsze i tłustsze produkty, ale na dzień jest wystarczający. Jego główną zaletą są mikroskopijne drobinki rozświetlające - trzeba się naprawdę przyjrzeć, żeby je zauważyć, ale odbija się od nich światło, co sprawia, że cienie pod oczami są mniej widoczne. W połączeniu z makijażem efekt jest naprawdę niezły i zauważalny. Odnoszę wrażenie, że niestety nie przeciwdziała on powstawaniu zasinień czy obrzęków.

Krem nie jest mistrzem w nawilżaniu, ale nie zostawia pod okiem żadnej warstwy, dzięki czemu makijaż się nie warzy, ale skóra nie jest też przesuszona. Aplikacja jest bardzo wygodna dzięki "dzióbkowi", który pozwala na odpowiednie dozowanie produktu. Krem ma delikatny różany zapach, ale jest słabo wyczuwalny.

evree_magic_rose_krem_pod_oczy_rozświetlający_pod_makijaż_na_dzień)blog

Krem powoduje, że skóra jest bardziej napięta i wygładzona, ale nie można tutaj raczej liczyć na większy efekt, jeśli chodzi o zmniejszenie zmarszczek. U mnie w tym przypadku różnica jest minimalna. Krem jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i zapłacimy za niego ok. 35 zł.

W składzie znajdziemy olej z awokado, olej jojoba, masło shea, masło mango, ekstrakt z róży damasceńskiej czy olej z nasion chia, ale zaczynają się one pojawiać dopiero mniej więcej w połowie listy.

Podsumowując, krem jest w porządku, ale też nie zachwyca. Mimo wszystko warto rozważyć go do stosowania na dzień w przypadku problemów z zasinieniami pod oczami, jeśli szczególnie zależy nam na ich ukryciu.

Jaki jest Wasz ulubiony produkt pod oczy na dzień?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)