sierpnia 20, 2018

BeautyWro - 15 blogerek w sercu Wrocławia


Pewnej upalnej niedzieli przy wrocławskim rynku, w lokalu o intrygującym retro klimacie spotkało się 15 blogerek... Co mogło z tego wyjść? Same dobroci! W jednym miejscu znalazło się kilkanaście uroczych dziewczyn, które na co dzień z pasją i zaangażowaniem prowadzą swoje blogi z zakresu urody, mody i lifestyle'u. Poniżej pod wspólnym zdjęciem będziecie mogły poznać je wszystkie :) Zapraszam na ich blogi oraz Instagramy!


Spotkanie przebiegało oczywiście w otoczeniu kamer, aparatów i toreb wypełnionych kosmetykami, ale my, blogerki, z upływem lat czujemy się w takim towarzystwie coraz swobodniej. Atmosferę dopełniły napoje i przekąski przygotowane przez BLT & taps.

Dziewczyny były przemiłe, otwarte i uśmiechnięte - część znałam już osobiście, część z sieci, ale udało mi się też zapoznać z nieznaną mi wcześniej twórczością części uczestniczek. Blogerskim plotkom nie było końca - kosmetyki, hejt, współprace, ciekawe blogowe doświadczenia... i upalna pogoda były głównymi tematami. 

W trakcie spotkania odwiedzili nas przedstawiciele marki BasicLab, specjalizującej się w produktach do włosów, którzy nie tylko zaprezentowali swoją ofertę, ale również szczegółowo opowiadali o prawidłowej pielęgnacji włosów i skóry głowy. To była bardzo ciekawa i pouczająca prezentacja.  

Spotkanie blogerek nie mogło się również obejść bez zdjęć, selfie... całej masy zdjęć! 

Uczestniczki: Tina (organizatorka), Natalia (współorganizatorka), Karolina, Ja :), Justyna, JoannaPaulinaEwa,  JulitaDominika, Natalia, EwelinaAsia, Ania oraz Ewa.


Ale największy szok przeżyłyśmy, kiedy organizatorki wręczyły nam upominki od sponsorów, które dosłownie nie miały końca. Nie mogłyśmy wyjść z podziwu, jak wiele pracy dziewczyny włożyły w to, aby przygotować dla nas to wydarzenie. Ogromnie dziękuję przede wszystkim Tinie, która jest główną sprawczynią całego zamieszania, Natalii, która również wykazała się ogromnym zaangażowaniem, a także wszystkim uczestniczkom, dzięki którym ten czas był niezwykle mile spędzony. Doszły mnie słuchy, że to nie ostatnia edycja tego wydarzenia!

Teraz przygotujcie się na długie scrollowanie, ale warto! Zobaczcie, jakie cudowne prezenty przygotowali dla nas sponsorzy. Jest tego taki ogrom, że nie opisywałam Wam wszystkiego po kolei. Jeśli coś Was szczególnie zainteresuje lub macie jakieś pytania, piszcie śmiało w komentarzach! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)