listopada 11, 2018

Cettua, Ujędrniające płatki pod oczy | Szybki sposób na lepszy wygląd skóry pod oczami

cettua_ujędrniające_hydrożelowe_płatki_pod_oczy_test_recenzja_blog

Która z nas nie lubi szybkich sposobów na poprawę naszego wygląda? Takie właśnie są najlepsze, bo to w prostocie tkwi siła! Ja ostatnio znalazłam taki sposób na lepszy wygląd skóry pod oczami! Mowa o ujędrniających hydrożelowych płatkach marki Cettua, która jest dostępna w Douglasie.

W kartoniku za kilkanaście złotych znajdziemy aż pięć zabiegów pod oczy. Są one jeszcze oczywiście dodatkowo zabezpieczone opakowaniem z grubszej folii, a każda para płatków jest zapakowana osobno, więc absolutnie nic nam nie wyschnie.

cettua_ujędrniające_hydrożelowe_płatki_pod_oczy_test_recenzja_blog

Co odróżnia te płatki od innych, które odnajdziemy w drogerii? Nie są one zanurzone w płynie, lecz po prostu przyklejone do plastikowej warstwy. Jedna strona jest sucha i miękka, a druga lepiąca się. To sprawia, że aplikacja jest  bardzo prosta, płatki doskonale przylegają do skóry, a my w czasie kiedy się pielęgnujemy, możemy spokojnie robić coś innego, bo nie ma szans na to, aby coś nam się przesunęło czy spadło.

Po nałożeniu odczuwalny jest wyraźny i bardzo przyjemny chłód, a efekty są widoczne od razu po ściągnięciu. Skóra jest rozjaśniona, napięta i sprężysta. Zmarszczki mimiczne są wygładzone, a cienie pod oczami mniej widoczne. 

Jestem oczarowana i na pewno te płatki znajdą się jeszcze w moim kosmetycznym kuferku. Oczywiście musimy pamiętać, że jest to pielęgnacja doraźna, a efekt nie utrzyma się zbyt długo.


Polećcie swoje ulubione płatki pod oczy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)