listopada 25, 2018

Yves Saint Laurent, Mon Paris | Zapach dla stylowej kobiety

yves_saint_laurent_mon_paris_recenzja_blog_opinia_zapach_kwiatowy

Temat zapachów na blogu pojawił się zaledwie parę razy przez te kilka lat. Nie ukrywajmy - nie da się go oddać słowami. Czasem jednak staram się Wam pokazać perfumy, z którymi jakoś się utożsamiam, i opisać swoje uczucia.

Dzisiaj zapach, który do mojej kolekcji dołączył latem i który niesamowicie mi się podoba!

yves_saint_laurent_mon_paris_recenzja_blog_opinia_zapach_kwiatowy

Mon Paris od YvestSaint Laurent to woda perfumowana inspirowana Paryżem, a więc stolicą stylu. I faktycznie flakon ma swój modowy odnośnik - nawiązuje do kobiecego garnituru. Z pozoru krawędzie butelki wydaje się ostre, ale po bliższym przyjrzeniu się widzimy, że są oszlifowane i zaokrąglone. Dzięki nim w połączeniu z różowym płynem wypełniającym wnętrze tworzy się piękna gra światła. Zwieńczenie flakonu stanowi klasyczna, czarna kokarda. 

Mon Paris zrobił na mnie wrażenie estetyczne od początku - nie tylko dzięki butelce, ale woń roztacza się wokół nas już od razu po otworzeniu kartonika.  

yves_saint_laurent_mon_paris_recenzja_blog_opinia_zapach_kwiatowy

W perfumach znajdziemy połączenie dwóch rodzajów paczuli z piżmem i daturą. Zapach jest więc typowo słodki i kwiatowy. Początkowo jest mocny, wciągający i uwodzicielski, żeby z czasem stać się bardziej delikatny i intrygujący. Dla mnie jest doskonały zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście. Na mojej skórze utrzymuje się bardzo długo. Kojarzy mi się z kobietą pełną klasy i elegancji. Z taką, za którą inni oglądają się na ulicy, która epatuje pewnością siebie i nie boi się wyzwań. 

Bardzo często dobieram zapach do tego, co mam na sobie, a ta woda zdecydowanie pasuje mi do klasycznych stylizacji - małej czarnej, kostiumu, koszuli czy kombinezonu w połączeniu ze szpilkami. A jedno psiknięcie może nam jeszcze dodać szyku! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)