stycznia 27, 2019

Eveline, Luksusowe przeciwzmarszczkowe złote płatki pod oczy | Natychmiastowy efekt liftingu

eveline_luksusowe_przeciwzmarszczkowe_złote_płatki_pod_oczy_recenzja_test_blog

Po ciężkim tygodniu w niedzielę postawiłam na kompletny relaks i małe SPA. Jednym z jego elementów stały się przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy Eveline. Producent obiecuje nam przede wszystkim trzy efekty - lifting, wygładzenie zmarszczek i redukcję cieni oraz obrzęków. 

Płatki zapakowane są standardowo w folię wypełnioną płynem oraz kartonik. Same płatki są bardzo cienkie, ale dobrze przylegają po skóry. Przez chwilę po zaaplikowaniu odczuwalny jest bardzo przyjemny chłód. Ja postanowiłam przeprowadzić półgodzinny zabieg pielęgnacyjny, bo moja skóra pod oczami była wysuszona, wiotka i zmęczona. 

eveline_luksusowe_przeciwzmarszczkowe_złote_płatki_pod_oczy_recenzja_test_blog

Efekty po ściągnięciu płatków były bardzo widoczne, a obietnice umieszczone na opakowaniu spełnione. Skóra stała się nawilżona, bardzo napięta i wygładzona, a zmarszczki bardzo wyraźnie spłycone. Początkowo redukcja zasinień nie wydała mi się szczególna, ale tutaj produkt po prostu zadziałał z opóźnieniem i po upływie dłuższej chwili cienie pod oczami zaczęły blednąć. 

W składzie znajdziemy kilka ciekawych rzeczy: ekstrakt z oczaru wirgiljskiego, puder z chrząstnicy kędzierzawej, sztuczną mikę (która odbija światło i zmniejsza widoczność zmarszczek) czy algin (który jest filmotwórczy i działa ochronnie).

Płatki mają dosyć standardową cenę jak na tego typu produkt - ok. 8 zł. 

Myślę, że złote płatki Eveline są naprawdę godne uwagi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)