lutego 27, 2019

MÓJ HIT! Czarne mydło Agafii 37 ziół

syberyjskie_czarne_mydło_bania_agafii_blog_recenzja_opinia

Czarne mydło - to brzmi tak samo intrygująco, jak i nieapetycznie... Moje pierwsze doświadczenie z tego typu produktem właśnie było mniej więcej takie: ciekawa glutowata formuła i niekoniecznie przyjemny zapach. Ale od tamtej pory sporo się zmieniło, kiedy w moje ręce wpadło syberyjskie czarne mydło. Moje drogie, cóż to jest za cudo!

syberyjskie_czarne_mydło_bania_agafii_blog_recenzja_opinia

Faktycznie formuła jest dosyć kleista i ciągnąca, ale opakowanie z ogromnym otworem ułatwia aplikację. Przed pierwszym użyciem spodziewałam się, że produkt nie będzie się za bardzo pienił i będę musiała włożyć sporo energii w jego rozprowadzenie po ciele. Ale było to kompletne mylne wrażenie, bo mydła cudownie się używa, świetnie się pieni i... przede wszystkim pięknie, kwiatowo pachnie. Zapach przypomina mi wiosnę i bez. 

Jednak najlepsze dopiero przed nami! Odkąd używam czarnego mydła, skóra całego mojego ciała jest w znacznie lepszej kondycji. Nie mam przesuszeń, zmniejszyły się moje problemy z niedoskonałościami na plecach i dekolcie. Skóra jest świetnie nawilżona, gładka i miękka w dotyku.

syberyjskie_czarne_mydło_bania_agafii_blog_recenzja_opinia

Warto wspomnieć, że mydła można używać nie tylko do mycia ciała, ale także włosów! Niestety w tym drugim przypadku produkt u mnie się nie sprawdził - włosy były zdecydowanie zbyt ciężkie i nie mogłam ich w żaden sposób odbić od nasady. Choć trzeba przyznać, że były nawilżone, łatwo się rozczesywały (nawet bez odżywki!) i nie elektryzowały się, co jest zmorą wielu z nas zimą. 

W składzie produktu znajdziemy aż 37 ziół i olejów - lista jest tak długa, że nie będę jej wymieniać, ale ich działanie widać gołym okiem. Opakowanie ma aż 500 gramów, więc produktu wystarcza naprawdę na dłuuugo, a dorwiemy go już za mniej niż 20 zł. 


A jakie są Wasze doświadczenia z czarnym mydłem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)