listopada 10, 2020

3 fajne gadżety do domu z Aliexpress11 listopada to co roku dzień największej wyprzedaży na Aliexpress! I dlatego dzisiaj pokażę Wam trzy fajne gadżety do domu, które kupiłam u naszych chińskich kolegów i z których jestem bardzo zadowolona.

Podgrzewacz do kubka


Na pewno mamy tutaj miłośników herbaty... ale ciepłej herbatki, prawda? :) Oto gadżet dla Was! Elektroniczny podgrzewacz do kubków. Działa to jak płyta indukcyjna - włączamy urządzenie do prądu, ale działa tylko w momencie, kiedy na szklanej płytce znajduje się kubek. Możemy wybrać moc na poziomie 1 lub 2. Urządzenie posiada też licznik, na którym można ustawić czas podgrzewania w godzinach. Czy to działa? Jak najbardziej! Napój w kubku pozostaje przyjemnie ciepły, w sam raz na jesień i zimę. Rolka do ubrań


Rolka do ubrań jest gadżetem, który pewnie każdy z Was ma w domu. Jednak przeważnie są to rolki z papierem samoprzylepnym, który trzeba zrywać. Ile razy ja się denerwowałam na ten papier, bo nierówno się darł albo nie chciał się w ogóle odkleić. Ten uroczy kotek wszystko rozwiązuje! Rolka jest pokryta klejem, który świetnie zbiera wszelkie paprochy z ubrań. Potem rolkę myjemy pod bieżącą wodą - kleista powierzchnia znika pod wpływem wody, co umożliwia pozbycie się zanieczyszczeń. Po wyschnięciu rolka jest ponownie gotowa do użycia. Jak widzicie, jest ona zamykana, więc można ją nawet wziąć ze sobą do torebki, jeśli jest taka potrzeba.Mobilna suszarka do prania


Tak nazwałam ten prosty drobiazg. To kawałek materiału zapinany na rzep z klamerkami. Można go powiesić w dowolnym miejscu, np. na kaloryferze albo na suszarce, bo oszczędzamy sporo miejsca. Przyda się do suszenia skarpetek, bielizny czy wacików wielorazowych. Można też spakować ją do z powodzeniem do walizki. 


A na jakie ciekawe gadżety do domu Wy trafiliście na Aliexpress?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli spodobał Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, co będzie motywować mnie do dalszej pracy!
Nie reklamuj się - staram się zaglądać do wszystkich, którzy komentują moje posty.

Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na poruszane przeze mnie tematy :)